PHU Osiński Jan

Osiński JanPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

O firmie

PHU Osiński Jan

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Osiński Jan istnieje na Polskim rynku od 1999r. Głównym obszarem naszej działalności jest kompleksowa instalacja wentylacji mechanicznej oraz produkcja i montaż elementów wentylacji. Obsługujemy klientów zbiorowych i indywidualnych.

Dysponujemy własnym warsztatem blacharskim, wyszkoloną kadrą pracowniczą, szeroką bazą transportową, co pozwala nam na solidne, terminowe, jak również zdalne wykonywanie prac.

Naszym największym przedsięwzięciem było instalacja wentylacji mechanicznej w konstrukcji kopuły na budowie Krytego Toru Kolarskiego w Pruszkowie, gdzie zainstalowaliśmy 35 central wentylacyjnych, z czego około 20 o wydajności 50 000 m3/h powietrza oraz ponad 11 000 m2 kanałów wentylacyjnych.

Drugim obszarem naszej działalności jest produkcja konstrukcji stalowych. Oferujemy spawanie wszelkich konstrukcji metalowych ze stali czarnej, kwasoodpornej i aluminium.

Od niedawna rozszerzyliśmy swoją ofertę o produkcję i montaż balustrad ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej według życzeń i preferencji klientów.

Partnerzy

Partnerzy